Loading…
Welcome to inspiration, learning, instruction, networking and collaboration! Buy your ticket here!
avatar for Sandra Foresti

Sandra Foresti

JMG, Göteborgs universitet
Gothenburg, Sweden
Lärare på journalistutbildningen vid JMG, Göteborgs universitet. Undervisar med fokus på undersökande journalistik, research och datajournalistik. Bakgrund som journalist på bland annat TV4, SVT och SR.
Tuesday, September 1
 

10:00 CEST

 
Thursday, September 3
 

10:00 CEST

 
Wednesday, September 9
 

14:00 CEST

 
Thursday, September 10
 

14:00 CEST

16:15 CEST

 
Wednesday, September 16
 

13:00 CEST

14:00 CEST

15:30 CEST

 
Tuesday, September 22
 

10:00 CEST

13:00 CEST

 
Wednesday, September 23
 

10:00 CEST

13:00 CEST

 
Tuesday, September 29
 

14:00 CEST

 
Thursday, October 1
 

14:00 CEST

15:30 CEST

 
Tuesday, October 13
 

10:00 CEST

 
Thursday, October 15
 

17:00 CEST

 
Thursday, October 22
 

16:30 CEST

 
Tuesday, October 27
 

14:00 CET

 
Thursday, October 29
 

14:00 CET

 
Tuesday, November 24
 

11:30 CET

 
Wednesday, November 25
 

10:00 CET

 
Thursday, November 26
 

10:00 CET

17:00 CET